برای ورود به چتروم ها و استفاده از امکاناتی نظیر گفتگوی صوتی و تصویری نیاز به برنامه فلش پلیر دارید ، اگر این برنامه را نصب نکرده اید برای دریافت و نصب آن اینجا کلیک کنید .

   دانلود برنامه با حجم :
4 مگابايت
براي دانلود كليك كنيد
FlashPlayer 11


در صورتي كه در مسائل مربوط به سايت سوالي داريد ميتوانيد با مديران سايت ارتباط برقرار كنيد

     ايميل هاي سايت :

  farsibechat@gmail.com
  farsibechat@yahoo.co.uk

    آيدي مديران :
معرفي و هدف از ايجاد فارسی بچتكاربران عزيز هدف از ايجاد اين سايت نزديك تر كردن فارسي زبانان سراسر جهان به يكديگر در محيطي آرام و فرهنگي ميباشد ، كه اميدواريم با كمك شما عزيزان بتوانيم بهترين خدمات را با بهترين كيفيت در اختيار همه هموطنان قرار دهيم ، لذا خواهشمنديم در رعايت قوانين اصلي اين وب سايت كوشا باشيد .

قوانين اصلي چت روم هاي فارسی بچترعايت كليه اين قوانين براي همه كاربران حاضر در اتاق هاي چت الزاميست

تقاضامندیم در محیط چت روم ها و انجمن ها از به راه انداختن بحث های سیاسی بپرهیزید و در نگه داشتن محیطی فرهنگی و سالم کوشا باشید لطفا قبل از ورود به چت روم قوانین چت روم را مطالعه کنید .

كاربران گرامي توجه داشته باشيد استفاده از كلمات ناشايست و غير اخلاقي در محيط چت روم منجر به اخراج شما از اتاق چت خواهد شد، به راه انداختن هرگونه بحث سياسي به هرشكل و عنوان ، و اظهار نظر در مورد مسايل سياسي ايران به هرشكل منجر به اخراج شما براي هميشه از تمام سايت خواهد شد و در صورت مشاهده چنين مواردي مديران اين سايت به هيچ وجه اخراج كاربر خاطي را لغو نخواهند كرد . كاربراني كه براي اسم مستعار خود از كلمات ركيك يا كلماتي كه مربوط به شخصيت هاي سياسي يا مذهبي باشد استفاده كنند بلافاصله از اتاق چت براي هميشه اخراج خواهند شد اگر چنانچه مشاهده شود يك كاربر همزمان با چند اسم مستعار متفاوت در اتاق چت حضور دارد بعد از تذكر از اتاق چت اخراج خواهد شد . در صورت مشاهده تبليغ سايت هاي غيراخلاقي و مغاير با شئونات اسلامي و حكومتي جمهوري اسلامي ايران بلافاصله كاربر خاطي براي هميشه از سایت اخراج خواهد شد. ارسال تبليغ سايت و يا وبلاگ بدون هماهنگي با مدير سايت در كليه اتاق هاي چت ممنوع ميباشد.

هشدار !

این سایت جزء یکی از سایت های سرگرمی تفریحی ایرانی میباشد، قوانین این سایت خاص بوده و تابع جمهوری اسلامی ایران میباشد، تیم مدیریتی این سایت با نام پارس پرشین گلف در تلاش برای فراهم آوردن محیطی امن و سالم برای کاربران عزیز ایرانی میباشد، کاربرانی که قصد بازدید و فعالیت در این سایت را دارند ابتدا درخواست میکنیم با خواندن قوانین و توافق نامه سایت به فعالیت در این سایت اقدام کنند.
توجه! لازم به ذکر است افرادی که با ایجاد تنش و نادیده گرفتن قوانین باعث برهم زدن نظم سایت می شوند به شدت برخورد خواهد شد. ناگفته نماند این سایت کمال همکاری با سایت وزارت ارشاد و فرهنگ جمهوری اسلامی ایران را داشته و طبق قوانین جرایم رایانه ای میتواند کاربران متخلف را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

کاربران عزیز :

اگر قوانین سایت را مطالعه کردید و با آنها موافق هستید برای ورود به چت روم ها اینجا کلیک کنید

http://www.farsibechat.com/chatrooms

با آرزوی لحظاتی آرام و خوش برای شما مدیر مجموعه بزرگ فارسی بچت